دوست اداره تصادف ماشین پرونده راننده

دوست: اداره تصادف ماشین پرونده راننده شناسایی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی انتقاد شدید رهبر انقلاب از بی‌عملی مجامع جهانی و مدعیان حقوق‌بشر در قبال فجایع میانمار

رهبر انقلاب از بی‌عملی مجامع جهانی و مدعیان حقوق‌بشر در قبال فجایع میانمار شدیدا انتقاد کردند. 

انتقاد شدید رهبر انقلاب از بی‌عملی مجامع جهانی و مدعیان حقوق‌بشر در قبال فجایع میانمار

انتقاد شدید رهبر انقلاب از بی عملی مجامع جهانی و مدعیان حقوق بشر در قبال فجایع میانمار

عبارات مهم : اسلامی

رهبر انقلاب از بی عملی مجامع جهانی و مدعیان حقوق بشر در قبال فجایع میانمار شدیدا انتقاد کردند.

به گزارش ایسنا، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبحگاه امروز (سه شنبه) در ابتدای جلسه درس خارج فقه با اشاره به حوادث فاجعه آمیز میانمار، از سکوت و بی عملی مجامع جهانی و مدعیان حقوق بشر در قبال این فجایع به شدت انتقاد کردند و با تأکید بر اینکه راه حل این قضیه اقدام عملی کشورهای مسلمان و فشار سیاسی و اقتصادی به دولت بی رحم میانمار هست، خاطرنشان کردند: جمهوری اسلامی باید علیه ظلم در هر نقطه از جهان، صریح و شجاعانه، اعلام موضع کند.

انتقاد شدید رهبر انقلاب از بی‌عملی مجامع جهانی و مدعیان حقوق‌بشر در قبال فجایع میانمار

حضرت آیت الله خامنه ای، تقلیل فاجعه میانمار به یک درگیری مذهبی بین مسلمانان و بودایی ها را نادرست خواندند و افزودند: البته ممکن است در این اتفاق تعصب مذهبی تأثیر داشته باشد ولی این قضیه، یک قضیه سیاسی هست، لیکن مجری آن، دولت میانمار است و در رأس آن دولت نیز زنی بی رحم واقع شده است است که برنده جایزه صلح نوبل بوده و با این اتفاقات، در واقع، فوت جایزه صلح نوبل رقم خورد.

ایشان افزودند: این فجایع در برابر چشم کشورها و دولتهای اسلامی و مجامع جهانی و دولتهای ریاکار و دروغگوی مدعی حقوق بشر از سوی دولت بی رحم میانمار، در حال رخ دادن است.

رهبر انقلاب از بی‌عملی مجامع جهانی و مدعیان حقوق‌بشر در قبال فجایع میانمار شدیدا انتقاد کردند. 

رهبر انقلاب اسلامی با انتقاد از اکتفا کردن دبیرکل شرکت ملل به محکوم کردن جنایات در میانمار افزودند: مدعیان حقوق بشر که گاهی جهت مجازات یک مجرم در یک کشور، جنجال و هیاهو می کنند، در برابر کشتار و آواره شدن دهها هزار نفر از مردم میانمار، هیچ تصویر العملی نشان نمی دهند.

حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر لزوم ورود و اقدام عملی دولتهای اسلامی، گفتند: البته منظور از اقدام عملی، لشکرکشی نیست بلکه باید فشار سیاسی، اقتصادی و تجاری خود را بر دولت میانمار زیاد کردن دهند و علیه این جنایات در مجامع جهانی فریاد بکشند.

ایشان تشکیل کنفرانس شرکت همکاری اسلامی با عنوان فجایع میانمار را مهم خواندند و خاطرنشان کردند: دنیای امروز، دنیای ظلم است و جمهوری اسلامی باید این افتخار را جهت خود حفظ کند که علیه ظلم در هر نقطه از جهان، چه در مناطق اشغالی به وسیله صهیونیست ها، چه در یمن و بحرین و چه در میانمار، موضع صریح و شجاعانه خود را اعلام کند.

انتقاد شدید رهبر انقلاب از بی‌عملی مجامع جهانی و مدعیان حقوق‌بشر در قبال فجایع میانمار

واژه های کلیدی: اسلامی | انتقاد | انقلاب | میانمار | میانمار | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs