دوست اداره تصادف ماشین پرونده راننده

دوست: اداره تصادف ماشین پرونده راننده شناسایی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات باز هم نقش پر رنگ اسپانسر؟ , احتمال لغو سوپرجام

به گزارش خبر آنلاین به نقل از تماشاگران امروز؛ از مدتی قبل شرکت لیگ 31 تیر را تاریخ برگزاری سوپرجام کشور عزیزمان ایران بین دو تیم پرسپولیس و نفت پایتخت کشور عزی

باز هم نقش پر رنگ اسپانسر؟ , احتمال لغو سوپرجام

احتمال لغو سوپرجام؛ باز هم نقش پر رنگ اسپانسر؟

عبارات مهم : ایران

سوپرجام کشور عزیزمان ایران احتمالا برگزار نمی شود.

به گزارش خبر آنلاین به نقل از تماشاگران امروز؛ از مدتی قبل شرکت لیگ 31 تیر را تاریخ برگزاری سوپرجام کشور عزیزمان ایران بین دو تیم پرسپولیس و نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرده بود ولی هرچه به این تاریخ نزدیک می شویم احتمال لغو یا تعویق مسابقه زیاد می شود.

باز هم نقش پر رنگ اسپانسر؟ , احتمال لغو سوپرجام

جالب اینجاست که در فوتبال کشور عزیزمان ایران کارها دارد برعکس پیش می رود.در همه جای دنیا هنگامی که تاریخی مشخص می شود شک نداشته باشید که مسابقه در همان تاریخ معین برگزار خواهد شد و کمتر پیش آمده که دیداری به تعویق بیفتد.تیم های اروپایی هم اسپانسر دارند ولی اصلا این طور نیست که این اسپانسر ها نقشی در تعویق بازی ها داشته باشند یا جهت اینکه فلان بازیکن با رسانه ها مصاحبه نکند دخالت کنند.

اما در فوتبال کشور عزیزمان ایران چون اسپانسر دارد پول می دهد بعد صاحب کلوب شده است و جهت این تیم امر و نهی می کند! آن از ممنوع المصاحبه کردن بازیکنان جهت گفت و گوی اختصاصی با رسانه ها و این هم از اینکه به علت برنامه هایی که جهت سفر به آلمان چیده اند شاید سوپر جام به تعویق بیفتد! این یعنی دخالت در برنامه ریزی شرکت لیگ و نه صرفا برنامه یک تیم.

به گزارش خبر آنلاین به نقل از تماشاگران امروز؛ از مدتی قبل شرکت لیگ 31 تیر را تاریخ برگزاری سوپرجام کشور عزیزمان ایران بین دو تیم پرسپولیس و نفت پایتخت کشور عزی

بر اساس اخبار رسیده اسپانسر کلوب های پرسپولیس و استقلال در آلمان برنامه های خاص ای خواهد داشت که در صورت رخ دادن آن، پرسپولیسی ها دیرتر از موعد مقرر به کشور عزیزمان ایران باز خواهند گشت.اگر این اتفاق رخ بدهد دیدار سوپر جام احتمالا یا برگزار نخواهد شد و یا به وقت دیگری موکول می شود آیا که طبق شنیده های خبرنگار نامه نیوز، مسئولان پرسپولیس هم موافقت خود را با این اتفاقات اعلام کرده اند.

واژه های کلیدی: ایران | تاریخ | تاریخی | برنامه | برگزاری | اسپانسر | پرسپولیس | پرسپولیس | برنامه ریزی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs