دوست اداره تصادف ماشین پرونده راننده

دوست: اداره تصادف ماشین پرونده راننده شناسایی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نمایش امیدوار کننده شاگردان کی‌روش ، ایران ٢ – الجزایر ١

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جریان دیداری دوستانه از ساعت ٢٠:٣٠ در ورزشگاه مرکورآره نا شهر گراتس اتریش به مصاف الجزایر رفت که این دیدار

نمایش امیدوار کننده شاگردان کی‌روش ، ایران ٢ - الجزایر ١

ایران ٢ – الجزایر ١/ نمایش امیدوار کننده شاگردان کی روش

عبارات مهم : ارسال

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در دیداری دوستانه الجزایر را دو بر یک شکست داد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جریان دیداری دوستانه از ساعت ٢٠:٣٠ در ورزشگاه مرکورآره نا شهر گراتس اتریش به مصاف الجزایر رفت که این دیدار در نهایت با برتری دو بر یک قرمز پوشان کشور عزیزمان ایران به آخر رسید.

نمایش امیدوار کننده شاگردان کی‌روش ، ایران ٢ – الجزایر ١

برای کشور عزیزمان ایران در این دیدار سردار آزمون در دقیقه ١١ و مهدی طارمی در دقیقه ١٨ و فاروق شافعی در دقیقه ۵۶ جهت الجزایر گلزنی کردند.

نیمه نخست

دقیقه ۶: شاگردان کی روش صاحب یک ضربه کرنر شدند و در ادامه حاج صفی با استفاده از این وقت توپ را روی دروازه ارسال کرد و در ادامه ضربه سر خانزاده راهی به دروازه پیدا نکرد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جریان دیداری دوستانه از ساعت ٢٠:٣٠ در ورزشگاه مرکورآره نا شهر گراتس اتریش به مصاف الجزایر رفت که این دیدار

دقیقه ٩: پاس خوب جهانبخش پشت محوطه جریمه الجزایر به سردار آزمون رسید و در ادامه او طارمی را صاحب توپ کرد ولی این بازیکن نتوانست از این وقت به خوبی استفاده کند و پاس او که جهت انصاری فرد ارسال شد، به بیرون رفت.

دقیقه ١١: باز هم جانبخش حرکتی را از سمت راست شروع کرد و با ارسال توپ روی دروازه وقت بسیار خوبی جهت سردار آزمون ایجاد و این بازیکن هم با یک ضربه سر دروازه الجزایر را باز کرد .

دقیقه ١٢: پشت محوطه جریمه الجزایر جهانبخش صاحب توپ شد و با یک ضربه قشنگ دروازه حریف را نشانه قرار داد ولی شوت او با برخورد به مدافعان الجزایر به کرنر رفت.

نمایش امیدوار کننده شاگردان کی‌روش ، ایران ٢ – الجزایر ١

دقیقه ١٣: باز هم ارسال کرنر روی دروازه الجزایر وقت خوبی جهت قرمز پوشان کشور عزیزمان ایران ایجاد کرد ولی ضربه سر خانزاده از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ١٩: روی یک اشتباه هلال سودانی با علیرضا بیرانوند تک به تک شد ولی عملکرد خوب دروازه بان کشور عزیزمان ایران اجازه نداد سفیدپوشان الجزایر به گل برسند.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جریان دیداری دوستانه از ساعت ٢٠:٣٠ در ورزشگاه مرکورآره نا شهر گراتس اتریش به مصاف الجزایر رفت که این دیدار

دقیقه ١٨: احسان حاج صفی با حرکتی قشنگ پشت محوطه جریمه الجزایر مهدی طارمی را صاحب توپ کرد و این بازیکن نیز با دیریبل دروازه بان حریف توپ را وارد دروازه کرد.

دقیقه ٣٢: ارسال جهانبخش به درون محوطه جریمه الجزایر جهت سردار آزمون با چرخش و ضربه پای راست این بازیکن همراه بود ولی شوت آزمون را دروازه بان حریف مهار کرد.

نمایش امیدوار کننده شاگردان کی‌روش ، ایران ٢ – الجزایر ١

دقیقه ٣۶: حرکت خوب سفید پوشان الجزایر از سمت راست وقت خوبی را جهت بغداد بونجاح ایجاد کرد ولی ضربه سر او با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه ٣٨: بازهم بونجاح درون محوطه جریمه کشور عزیزمان ایران صاحب توپ شد و درحالی که قصد داشت با یک پاس هم تیمی خود را صاحب توپ کند بیرانوند ارتباط را قطع کرد.

نیمه دوم:

دقیقه ۴۷:قرمز پوشان کشور عزیزمان ایران صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند و در ادامه حاج صفی قصد داشت با استفاده از این وقت دروازه حریف را باز کند ولی ضربه این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵٠: ارسال ریاض محرز از سمت راست روی دروازه کشور عزیزمان ایران وقت خوبی جهت مهاجمان الجزایر ایجاد کرد ولی بیرانوند با مهار توپ اجازه نداد آن ها به گل برسد.

دقیقه ۵۵: حرکت خوب سردار آزمون از سمت راست و در ادامه ارسال توپ روی دروازه حریف توپ به جهانبخش رسید ولی ضربه این بازیکن را دروازه بان حریف مهار کرد.

دقیقه ۵۶: سفید پوشان الجزایر از سمت چپ توپ را روی دروازه کشور عزیزمان ایران ارسال کردند و در ادامه روی خروج اشتباه بیرانوند ، فاروق شافعی با یک ضربه به سر دروازه کشور عزیزمان ایران را باز کرد.

دقیقه ۶۵: یاران الجزایر پشت محوطه جریمه کشور عزیزمان ایران صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند و در ادامه ضربه ریاض محرز به بیرون رفت.

دقیقه ٧۶: شاگردان کی روش پشت محوطه جریمه الجزایر صاحب ضربه ایستگاهی شدند و در ادامه احسان حاج صفی پشت توپ قرار داده شد ولی ضربه او با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

ترکیب ایران: علیرضا بیرانوند، وریا غفوری، پژمان منتظری، محمدرضا خانزاده، سعید آقایی (٧٢ میلاد محمدی) ، سعید عزت اللهی( ۴۶ مسعود شجاعی) کریم انصاری فرد، احسان حاج صفی، علیرضا جهانبخش (٧٨ سامان قدوس) ، سردار آزمون(۶١ امید ابراهیمی) و مهدی طارمی(۴٠ وحید امیری)

ترکیب الجزایر: فوزی شاوشی ، زین الدین فرحات، عیسی ماندی، فاروق شافعی ، رامی بن سبعینی ، کارل مجانی، سلیم بوخنشوش و سفیان هانی ، ریاض محرز، العربی هلال سودانی و بغداد بونجاح.

واژه های کلیدی: ارسال | ایران | الجزایر | دروازه بان | سردار آزمون | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs